8 tipů, jak vylepšit agenturní záruční obchody

Tento příspěvek je součástí série sponzorované Old Republic Surety.

V komerčních obchodech průměrných nezávislých agentur číhá značný tok příjmů z upisování. Potřebujete pokyny? Tady je osm, které vám pomohou začít!

Jste nezávislý pojišťovací agent, který se snaží vylepšit vaše upisovací knihy? Doporučujeme vám začít s vaší stávající zákaznickou základnou. Ve vaší stávající knize o krytí je obrovský potenciál pro další prémie za záruku dluhopisů. Musíte jen vědět, kde hledat:

  1. Píšete dodavatelé, kteří provádějí práce na bydlení. A obchodní služební pouto šité na míru společnostem, jako je tato, protože mají nepřetržitě zaměstnance v prostorách zákazníků. Příkladem jsou dodavatelé HVAC, dodavatelé elektroinstalací, předělávači, instalatéři, restaurátoři, malíři a domácí dekoratéři. V zásadě každý dodavatel, který vstoupí do domu zákazníka, musí mít vazbu na obchodní služby.
  2. Píšete komerční dodavatelé a dodáváte jejich výkonnostní obligace. Napsali jste také všechny různé požadavky na lepení tohoto komerčního dodavatele? Většina dodavatelů nějaké potřebuje licence a povolení dluhopisů. Často je konzultujte, abyste měli jistotu, že máte přehled o jejich požadavcích na lepení výkonu.
  3. Napíšete věrnostní pouto místnímu výrobci. Píšete také? Věrnostní pouto ERISA požadované pro jejich plány zaměstnaneckých výhod?
  4. vypíšete věrnostní obligace ERISA pro plány zaměstnaneckých výhod pro zákazníky. Nabídli jste, že napíšete věrnost celé jejich společnosti? Křížový prodej pouto loajality pro vaše stávající zaměstnanecké výhody.
  5. Vaši zákazníci mají ve svých tarifních zásadách několik věrnostních pokrytí. Zvažovali jste, zda je pokrytí dostatečné? Možná je třeba zvážit určité nadměrné pokrytí. Dodávané věrnostní pokrytí se nemusí vždy shodovat. Vždy je dobré dvakrát zkontrolovat.
  6. Píšete majetkové krytí pro místní školní čtvrť nebo město. Dostali jste také příležitost psát veřejné oficiální obligace pro tohoto zákazníka?
  7. Vaše agentura píše nějaké nákladní autodopravy. Máte také šanci psát dluhopisy, které řidiči nákladních vozidel obvykle potřebují, například zprostředkovatelské obligace, přepravní smlouva, obligace na daň z pohonných hmot, vazby na mýtné, atd?
  8. Obchodujete s právnickou firmou? Máte vlastní advokátní kancelář? Existuje mnoho dluhopisů požadovaných v soud systém, který může generovat dobré pojistné.

Píšeš dluhopisy pouze pro svůj pojistný účet. Věděli jste, že mnoho dluhopisů, dokonce i malých prémiových dluhopisů, lze rychle vytvořit prostřednictvím e-SURETY Old Republic Surety Systém? Jakmile jsou vazby ve vaší knize, často se každý rok aktualizují bez jakéhokoli úsilí. Možná, že sepsání malého dluhopisu pro zákazníka vám dá příležitost sepsat celý pojistný plán pro nadcházející roky.

Potenciál pro nezávislé pojišťovací agenty, jak zlepšit svou knihu upisování, je ve vaší vlastní obchodní knize. Požádejte zástupce společnosti Old Surety Republic o další nápady, jak zvýšit prémie za záruku dluhopisů. Přejeme vám úspěch ve vašem úsilí a těšíme se, až vám pomůžeme s vašimi upisovacími potřebami.

Je tento článek hodnotný?


Zde je více článků, které vás mohou bavit.

Zájem Růst agentury?

Získejte automatické upozornění na toto téma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *