AIG jmenuje nového šéfa vztahů s investory

McMillan naposledy působil jako vrchní ředitel pro vztahy s investory ve společnosti Marsh McLennan. Před Marsh McLennanem působil jako generální ředitel pojišťovacího P&C kapitálového výzkumu ve společnosti Keefe,

Bruyette & Woods. McMillan také pracoval pro Morgan Stanley jako viceprezident pro kapitálový výzkum v pojišťovnictví P&C.

McMillan má bakalářský titul v oboru financí na Boston College Carroll School of Management a MBA na Columbia Business School. V žebříčku All-American Executive Team Institutional Investor v roce 2021 je zařazen na 1. pozici profesionála v oblasti pojištění vztahů s investory.

“Jak ukazují finanční výsledky z prvního čtvrtletí roku 2021, společnost AIG má značnou dynamiku, která nám umožnila přejít od oživení k ziskovému růstu.” Kromě toho společnost AIG významně pokročila v transformaci celé společnosti prostřednictvím AIG 200, jakož i v oddělení svého celoživotního a důchodového podnikání, “uvedl finanční ředitel AIG Mark Lyons.

Přečtěte si více: AIG přináší silné finanční výsledky za Q1

“Quentinova odborná znalost a pověst v investiční komunitě z něj dělá perfektního partnera, který nastiňuje pokračující strategii AIG stát se nejvýkonnější společností a volbou globálního pojištění,” dodal Lyons.

„AIG je organizace zaměřená na výsledky a je vzrušující vstoupit do společnosti, protože její transformace získává stabilní dynamiku,“ uvedl McMillan. „Světový manažerský tým AIG ve spojení s jeho upisovací kulturou a provozní dokonalostí je atraktivní vzorec pro rozšíření její globální vedoucí pozice.“

AIG také oznámila, že po jmenování McMillana zůstane Sabra Purtill zástupkyní finančního ředitele a pokladníka společnosti. Bude i nadále odpovídat Lyonu a dohlížet na treasury a bankovní operace společnosti a vztahy s ratingovými agenturami. Purtill také zůstane prozatímním hlavním ředitelem rizik pro AIG a převezme klíčovou roli v oddělení AIG od jejího celoživotního a důchodového podnikání.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *