Aile ve Aile Merkezi

Bu UNH projesini düşündünüz mü?

Geçenlerde, UNH Lisansüstü Öğrencisi Kelsey Brandon ile CHHS Evlilik ve Aile Terapisi Merkezini tartışmak için (Zoom aracılığıyla) oturma fırsatım oldu. Kelsey ile tanışmadan önce Evlilik ve Aile Terapisi Merkezi’ni hiç duymamıştım. Ve Kelsey’nin bana UNH’deki çoğu insanın bu (garip) çılgın ilaçtan habersiz olduğunu söylediği gibi yalnız değildim.

Aile ve Terapi Merkezi, CHHS Evlilik ve Terapi akademik uzmanlığına sahip, öğrenci merkezli bir destek merkezidir. Şehir ailelere, ailelere ve özel tıbbi bakım sağlar. Burada, psikiyatrik tedaviye ihtiyacı olan kişiler bir kolaylaştırıcıya (aynı zamanda asistan olmak için yüksek lisans öğrencisi olan) kaydedilir ve atanır. En iyi yanı, bir iş bulmak için bir UNH ekibinin parçası olmanıza bile gerek olmamasıdır. Sadece yaban kedilerine verilen hizmetler değil, aynı zamanda kıyı topluluklarına da sağlanmaktadır. Ayrıca, ödeme, kazancınıza göre peşinat için de geçerlidir. Ücretler 2 – 50 $ arasında değişmektedir.

Evet, bunu doğru okudunuz. Bu hisse başına 2 – 50 dolar.

Sigorta artık gerekli değildir. Ve tabii ki, eğer maddi sıkıntı yaşıyorsanız, bunun için reddedilmeyeceksiniz.

Salgının bir sonucu olarak, Evlilik ve Aile Terapisi Merkezi şu anda özel tıbbi bakım sağlıyor. Bunların hepsi telefonla yapılır ve hizmetler yıl boyunca sunulur. Yılda alabileceğiniz tıbbi seans sayısında bir sınırlama yoktur. Şimdi, bu hizmeti kullanmayı seçerseniz, sponsorlar ve mezunlar derslerini tamamlıyorlar. Ancak korkmayın, Evlilik ve Aile Terapi Merkezi, hastaların tedavi alırken kendilerini rahat hissetmeleri için bakıcıların müşterilerle güçlü bir ilişkiye sahip olmasını sağlamaya yüksek bir öncelik verir. Bunun yerine Kelsey, bir müşteri yakında doktorlarını kaybederse, bakıcılarının hastayı sonraki birkaç aşamaya getirerek, bakım transferinde bir fark yaratmak için ekip temelli tartışmaları kolaylaştırdığını açıkladı.

Aile ve Aile Merkezinde müşteri olmak için Kelsey’i (603) 862-2134 numaralı telefondan arayın. O zaman bilginizi alacaklar ve onu doğru dürüst yiyecekler. Ardından, Kelsey ekibe açıklayacak ve size kimin yardım edebileceğini görecekler. Grup daha sonra size telefonla yardım almaya başlayabileceğinizi söyleyecektir.

Şimdi, ne düşündüğünü biliyorum; Diğeri ise, gerçek olmaktan kaçınmanın en iyi yolu bu (çünkü ben de aynı şeyi düşünüyorum).

Özetle, Evlilik ve Aile Çiftleri için Terapi Merkezi, New Hampshire, Durham’da bulunan gizli bir tıp merkezidir.

Burada Sağlıklı UNH’de, sağlık ve zindelik için sağlıklarına dikkat etmeleri gerekenleri okuyan herkesi her zaman teşvik ediyoruz. Bu nedenle Evlilik ve Aile Terapisi Merkezi’nden destek almak isterseniz (603) 862-2134 numaralı telefondan Kelsey’i arayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *