AmeriLife získává nový SVP | Pojišťovnictví

„Rhonda je vysoce schopný a kvalifikovaný vůdce, který chápe důležitost poskytování provozní dokonalosti pro podporu naší sítě,“ řekl Tim Calvert, provozní ředitel společnosti AmeriLife. “Opravdu chci odborné znalosti společnosti Rhonda, když pracujeme na transformaci našich procesů a podpůrných technologií, abychom zlepšili snadnost podnikání se společností AmeriLife.”

Fenner má téměř 30 let zkušeností s prací ve finančním odvětví. Vedl nové upisování obchodních a provozních operací, call centra a dodržování transakcí po celou dobu životnosti, zdraví, anuity, možnosti vypořádání a podnikání v podílových fondech. Má také rozsáhlé zkušenosti s vedením transformace provozních procesů, strategickým rozhodováním, projekty přeměny více systémů a s návrhem a implementací služeb concierge pro nejlépe vydělávající agentury.

Přečtěte si další: AmeriLife využívá odborníky na data a analytiku pro nové role

Před příchodem do společnosti AmeriLife působil Fenner jako senior viceprezident pro finanční operace a lidské zdroje ve společnosti CURevl, organizaci poskytující úvěrové unie. Rovněž zastával vedoucí role v operacích ve společnostech Thrivent Financial a TIAA.

“Kdykoli společnost zažívá rychlý růst, procesy se často musí vyvíjet, aby vyhovovaly měnícím se obchodním potřebám, a já jsem nadšený, že se mohu připojit k AmeriLife, jak pokračuje v její růstové strategii,” řekl Fenner. “Jsem odhodlán pomáhat, aby operace AmeriLife byly snadné, efektivní a příjemné pro všechny.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *