Arch odhaluje dva výkonné zaměstnance

Arch odhaluje dva výkonné zaměstnance

Společnost Arch Insurance International (Arch) jmenovala s účinností od 30. června 2021 Kirsten Valder jako novou hlavní administrativní ředitelku a Jasona Kittingera jako novou provozní ředitelku.

Valder pracoval jako hlavní pojistný pracovník pojišťovny od roku 2015. Před nástupem do společnosti Arch působil jako partner v Kennedys Law LLP. Ve své nové roli bude jeho pravomoci pokrývat nároky, právo, lidské zdroje, dodržování předpisů a rizika.

Kittinger je mezitím velmi zkušeným finančním ředitelem, který pracuje v Archu od roku 2006. Jako nový provozní ředitel bude dohlížet na finance, provoz, zařízení a oblasti nákupu společnosti. Rovněž bude nadále působit jako finanční ředitel.

Generální ředitel a prezident Archu Hugh Sturgess v komentáři ke jmenování mezníků uvedl: „V Archu síla našeho týmu a individuální kvality spolu s proaktivním plánováním nástupnictví umožnily bezproblémový přechod. Kirsten a Jason jsou vynikajícími odborníky v příslušných oborech a hloubka jejich zkušeností bude ústředním bodem úspěchu v jejich nových rolích. “

Toto poslední jmenování je součástí dlouhodobého plánování nástupnictví společnosti Arch. Dennis Brand, současný provozní ředitel společnosti Arch, který má 40 let zkušeností v pojišťovnictví a ve společnosti pracuje 17 let, odhalil, že z této pozice odstoupí, ale ve společnosti zůstane jako poradce.

Sturgess k času značky v Archu uvedl: „Dennis je nedílnou součástí úspěchů společnosti Arch za posledních 17 let a pomáhá budovat základnu, na které je zajištěn náš budoucí růst. Děkujeme mu za mimořádný přínos pro roli COO. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *