Blog Triple-I | Bermudy a pojištění: malá země, mocný přínos

John Novaria, generální ředitel společnosti Amplify

Bermudy jsou víc než jen růžové pláže a zlaté západy slunce – je to hlavní síla v odvětví pojištění a pojištění. Bermudská pojišťovna a asociace pojistitelů (ABIR) usiluje o zviditelnění bermudských zajistitelů a pojišťoven a zastupuje jejich zájmy veřejné politiky po celém světě.

Generální ředitel ABIR John Huff nedávno zasedl s generálním ředitelem Triple-I Seanem Kevelighanem, aby diskutovali o přínosu společnosti Bermuda ke globální odolnosti. Některé z těchto příspěvků zahrnují:

  • Bermudské pojišťovny a zajišťovny zaplatily 2,7 ​​miliardy dolarů za škody způsobené hurikánem z minulé zimy v Texasu.
  • Několik bermudských společností se připravuje na rozšíření a pomoc při financování nových projektů americké infrastruktury prostřednictvím svých investičních portfolií.
  • Podle měnového úřadu na Bermudách je ostrovní stát domovem 1 200 (zpět) pojišťovacích společností, které mají na celkových aktivech více než 980 miliard dolarů a píšou hrubé pojistné kolem 240 miliard dolarů.

Huff je nadšený z role, kterou odvětví zajištění hraje při zajišťování odolnější budoucnosti společnosti.

„Pokud mluvíte se svými dětmi, je to pravděpodobně poprvé, kdy naše práce rezonuje s další generací,“ řekl. “Myslím, že toto je naše příležitost vést v oblastech klimatu, odolnosti a přizpůsobení.”

Při diskusi o hodnotovém návrhu Bermudy si Huff všímá mimořádné koncentrace talentů v obchodní čtvrti Hamilton o velikosti jedné čtvereční míle, která upoutala pozornost investorů, kteří investovali do jurisdikce zakládání začínajících společností. Huff také řekl, že mnoho etablovaných společností na Bermudách se zlepšuje tím, že rozšiřuje svou schopnost podstupovat větší riziko prostřednictvím analytiky, upisování a alokace kapitálu.

Bermudy jsou opravdu plné překvapení. Huff řekl, že široká veřejnost si neuvědomila, že bermudské společnosti kryjí polovinu pojištění hypotéky prodané v USA, což vytváří příležitosti pro více mladých rodin ke koupi jejich prvních domů.

Studujte znovu o ABIR.

Asociace bermudských pojistitelů a zajistitelůBermudy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *