Çeşitli Alanlarda Bağışıklama Önleme – Biraz

CDC’nin kamu sözcüsü Katie Fowlie, WebMD’ye yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Aşı sürecinin karmaşık olduğunu ve bölgesel ve uluslararası tüm siyasi partilerle güçlü işbirliği ve işbirliği gerektirdiğini belirtmek önemlidir. CDC, mümkün olduğunca fazla bilginin gönderilmesini sağlamak için yetkililerle yakın bir şekilde çalışıyor ve verilerin kalitesi hakkında sık sık geri bildirim sağlıyor. ”

CDC’nin, yapılması gerekenleri özetleyen ve “toplam ırk, etnik köken ve coğrafi konum da dahil olmak üzere” diğer sorunlara çözümlerin paylaşıldığı haftalık özetler sunduğunu söyledi.

Benjamin, büyük bir başarısızlığın aynı olmadığına inanıyor.

“Aşılama planımızı geliştirdiğimizde, buna öncelik vermedik” diyor. “Biden yetkilileri bunu kesinlikle yapmaya başlıyorlar, ancak geçen sonbaharda bu bir sorun olsaydı, ama düşünmedik – biz, yani tüm dünya – tüm ırklardan insanlara nasıl davranacağımızı gerçekten düşünmedik özellikle o zamanlar şüpheli görünen Afrikalı Amerikalılar. Peki ya aşılar?”

Sonuç olarak, “Yapılanların esasına değil, yalnızca şüphelere odaklandık, ancak sonuçların orada olduğunu zaten biliyorduk” diyor.

Bunlardan bazıları, çevrimiçi rezervasyonlar oluşturmak için interneti ve bilgisayarları kullanmayı içerir, “ancak bu şekilde insanların hemen kayıt olmalarını sağladık. Bu da başlangıçta bir anlaşmazlığa yol açtı.”

Beyaz Saray’ın COVID-19 Sağlık Eşitliği Görev Gücü başkanı MD Marcella Nunez-Smith, buna ulaşılamasa da ilerleme kaydedildiğini söylüyor.

“Irk ve etnik köken hakkında sahip olduğumuz bilgi türü Ocak ayından bu yana bir başarı oldu ve bunu bilmek önemli, ancak olması gerekmiyor” diyor.

“Bilgi eksikliğinin adalet için kampanya yürütmemizi engellemesine ve federal güvenlik önlemlerinin en kötü etkilenen ve en savunmasız bölgelerin yakınında olmasını sağlamaya izin vermedik ve bu önlemler amacına hizmet etti.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *