Chubb zavádí cestovní pojištění „Pay As You Roam“

PAYR bude k dispozici prostřednictvím partnerů společnosti Chubb v bankovním, fintech a telekomunikačním průmyslu. Abyste mohli službu využívat, musí se zákazníci zaregistrovat prostřednictvím základní aplikace Chubb, kde mohou také přidat jména dalších cestujících, které chtějí zahrnout.

Jakmile je předplatitel detekován v roamingu, aktivuje se pokrytí a textová zpráva nebo vyskakovací oznámení v aplikaci ho upozorní, že pokrytí již existuje. Zákazníci mají čtyři hodiny od přijetí zprávy na odmítnutí krytí nebo potvrzení, kdo musí být zahrnut do krytí, pokud tak neučiní před cestou.

Pokrytí končí, když se zjistí, že zákazník již neprochází, nebo dosáhne maximální doby cesty 31 dní. Zákazníci obdrží na konci každé cesty e-mail nebo upozornění na aplikaci s podrobnými údaji o celkové prémii, uvedl Chubb. Pokud je partnerem společnosti Chubb mobilní operátor, připočítá se poplatek za pojištění k dalšímu účtu za telefon zákazníka. Pokud je partnerem banka, poplatek se přičte k dalšímu výpisu z banky.

Přečtěte si další: Společnost Chubb zavádí přizpůsobené pokrytí pro klienty na středním trhu

V červnu 2020 se přední bulharský mobilní operátor Telenor stal první telekomunikační společností nabízející cestovní pojištění PAYR, které Telenor Bulharsko prodává jako „Smart Tourist“.

„Cestovní pojištění Chubb’s Pay As You Roam bylo speciálně vyvinuto, aby usnadnilo život našim zákazníkům a poskytlo atraktivní nabídku našim obchodním partnerům,“ uvedl Rubén Rivero, vedoucí cestovního pojištění společnosti Chubb pro kontinentální Evropu, Střední východ a severní Afriku. „Jakmile se uživatel přihlásí k této službě, proces získávání cestovního pojištění se stává velmi jednoduchým, protože vše probíhá automaticky. Zákazníci platí denní sazbu, takže jim je účtováno pouze to, co používají, a platba – prostřednictvím mobilního účtu nebo přímo z jejich banky – je také jednoduchá a bezpečná. Věříme, že se jedná o skutečně inovativní a rušivou technologii, protože zásadně mění způsob, jakým si lidé kupují cestovní pojištění, což je pro naše partnery jasnou výhodou. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *