Davies získává texaskou společnost zabývající se majetkovými nároky

Davies získává texaskou společnost zabývající se majetkovými nároky

Davies, specialista na profesionální služby a technologický obchod poskytující pojišťovací průmysl, podepsal kupní smlouvu na koupi společnosti IAS Claim Services (IAS) pro národní majetkové nároky.

Společnost IAS se sídlem v Texasu se specializuje na denní, komerční, katastrofické a majetkové nároky a má celostátní síť nezávislých likvidátorů sloužících všem 50 státům.

Přečtěte si více: Davies založil pojišťovnu v Marylandu

Ve svém prohlášení Davies uvedl, že IAS bude součástí podnikání v oblasti řešení pohledávek se sídlem v USA, vedeného generálním ředitelem Mattem Buttonem, zatímco generální ředitel IAS Walter Leddy a stávající manažerský tým budou i nadále vést každodenní operace.

„Jsme rádi, že se připojíme k Daviesovi,“ řekl Leddy. “Za posledních několik let Davies zrychlil na americký trh a kombinací našich podniků máme silnější nabídku služeb pro klienty pojištění, kteří chtějí spolupracovat s důvěryhodným partnerem, který investuje velké prostředky do technologií, přináší výjimečné zkušenosti se službami a umožňuje přerušení provozu.” na trhu.”

“Jsem rád, že mohu v Daviesu přivítat Waltera a širší tým,” řekl Dan Saulter, generální ředitel skupiny Davies. „IAS přináší do skupiny bohaté znalosti a odborné znalosti a investoval značné prostředky do vývoje proprietárních technologií, včetně národní platformy pro úpravu ztrát, virtuálních inspekčních a technologických řešení stolních úprav. Těším se, až nabídneme našim klientům naši vylepšenou nabídku. “

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *