Gallagher zajišťuje nového generálního ředitele pro zajišťovací podnikání

Wakefield byl v oboru dobře známý během svého 17letého působení ve společnosti Aon, kde byl naposledy COO pro námořní, speciální a kompozitní podnikání společnosti Global Re. Vede také obchodní zprostředkovatelskou knihu pro námořní kompozitní zajištění.

Nyní se blíže podívá na pokračující expanzi zajistitele. Rovněž se připojí k výkonnému výboru ve Velké Británii a bude odpovídat generálnímu řediteli Simonovi Matsonovi.

“Evoluční cesta, která stojí za Gallagher Re od jejího založení v roce 2013, je docela pozoruhodná,” říká Matson. “Od chvíle, kdy se v roce 2020 stala stoprocentní dceřinou společností společnosti Gallagher, pokračuje v podnikání na své agresivní trajektorii růstu … a nadále přitahuje do týmu mnoho talentů na zajištění, včetně Toma.”

“Jsme nadšeni, že Tom nyní vstupuje do role výkonného ředitele v době, kdy se Gallagher Re chystá pustit do nejzajímavější kapitoly v příběhu o mimořádném obchodním růstu.” Přestože transakce Willis Re prochází nezbytnými regulačními procesy, naše zaměření zůstává na prosazování stávající obchodní strategie Gallagher Re s Tomem v čele. “

Wakefield mezitím popsal vzkříšení Gallaghera Re jako „něco, co jsem dlouho obdivoval“.

“Jsem nadšený, že se mohu připojit k této inovativní a podnikatelské organizaci a těším se na spolupráci s touto neuvěřitelně talentovanou skupinou lidí, která bude řídit naši agendu obchodního růstu a dále rozšiřovat a vylepšovat naše klientské nabídky,” řekl.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *