GM vylepšuje služby založené na aplikacích pro všechny americké a kanadské řidiče – přicházejí pojistné smlouvy

GM vylepšuje služby založené na aplikacích pro všechny americké a kanadské řidiče - přicházejí pojistné smlouvy

Společnost General Motors Company (GM) odhalila plány nabídnout předplatné své bezpečnostní služby OnStar Guardian všem řidičům v USA a Kanadě – dokonce i těm, kteří neřídí vozidla GM.

Podle generální ředitelky GM Mary Barry se automobilka snaží rozšířit dosah a měsíční výnosy z předplatného OnStar jako součást širšího plánu společnosti rozšířit své zdroje příjmů nad rámec výroby automobilů.

Reuters uvádí, že služba GM OnStar Guardian – která zahrnuje silniční asistenci a doručování reakcí na nehody – bude nabízena prostřednictvím aplikace pro chytré telefony Apple nebo Android spotřebitelům, kteří nevlastní vozidlo GM, za měsíční poplatek 15 $, ale uživatelé nejprve obdrží jedno -měsíční zkušební doba.

Zprávy o expanzi společnosti OnStar o řidiče, kteří nejsou GM, přicházejí měsíce poté, co GM zahájila pojištění OnStar Insurance, telematickou pojišťovací činnost, která může sledovat chování zákazníků za volantem a odměňovat bezpečnou jízdu v podobě nižšího pojistného. Automobilka ještě musí potvrdit, zda bude pojištění OnStar nabízeno také řidičům bez GM.

Přečtěte si více: Společnost General Motors vstupuje do pojištění vozidel

Viceprezident GM pro propojené služby Santiago Chamorro uvedl, že aplikace OnStar Guardian je způsob, jak GM vstoupila na trh s bezpečnostními a bezpečnostními službami za 30 miliard dolarů. Také naznačil, že služba Guardian by mohla být nabízena také jako součást balíčku pojištění automobilů nebo prodána jednotlivcům, kteří chtějí pohotovostní pohotovostní služby založené na poloze, které nezahrnují automobily.

„Naším konečným cílem je, i když psa venčíte za rohem … chceme tam být s našimi zákazníky,“ říká Chamorro. Reuters.

Kromě expanze na řidiče, kteří nejsou GM, společnost OnStar odhalila, že vyvíjejí nové nabídky pojištění a služby analýzy dat pro provozovatele vozových parků.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *