Jihovýchodní divize IICF jmenuje nového předsedu představenstva

“Joe byl během své kariéry váženým a respektovaným členem pojišťovacích i jihovýchodních komunit,” uvedla Sarah Conway, výkonná ředitelka jihovýchodní divize IICF. “Po celou dobu svého působení v IICF byl Joe obhájcem potřebných a obhájcem iniciativ rozmanitosti a začleňování v tomto odvětví.” Těším se na spolupráci s Joeem a našimi divizními a odbočními radami při dosahování většího úspěchu pro jihovýchodní region, když budeme dávat zpět a pomáhat našim sousedům.

Ve společnosti AIG vede Connelly strategii, realizaci a poskytování komerčních pojišťovacích služeb a služeb společnosti v Texasu, Louisianě, Arkansasu a Mississippi. Před příchodem do AIG působil jako výkonný viceprezident hlavní severoamerické účetní divize společnosti Chubb a jako regionální výkonný ředitel v ACE USA.

Connelly nahrazuje Richarda Gergaska z Texas Mutual Insurance Company a Marka Shults z The Hartford, který dva roky působil jako spolupředsedové představenstva jihovýchodní divize.

Číst dále: Divize IICF pro severovýchod jmenovala veterána oboru předsedou

“Za mnoho let své práce v pojišťovnictví jsem na vlastní oči viděl, jak úžasná je iniciativa IICF a větší dopad, který můžeme v naší komunitě udělat, když pracujeme společně,” řekl Connelly. “Jako předseda představenstva jihovýchodní divize se těším na vedení naší divize společně se Sarah a zbytkem představenstva, protože jim poskytujeme podporu, kterou v našem regionu v těchto obtížných dobách potřebují.”

Od založení divize IICF pro jihovýchod v roce 2012 bylo více než 4,8 milionu USD rozděleno formou grantů více než 140 neziskovým organizacím zaměřeným na vzdělávání, ohrožené děti, vojenské veterány a připravenost a pomoc při katastrofách. Divize sídlí v Dallasu a obsluhuje 13 států.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *