Komunitní šampioni nominovaní na 30. AFCA Good Works Team® Allstate

NORTHBROOK, Ill., 21. července 2021 – Allstate a Americká fotbalová asociace trenérů (AFCA) dnes oznámily nominace do týmu 2021 AFCA Allstate Good Work Team®, 30tento tento rok stupňovitého uznání. Ředitel sportovních informací – z divizí po celé zemi – nominoval 109 studentů-sportovců s příkladnými příběhy obecně prospěšných prací, kromě jejich odhodlání a akademického dopadu na hřišti i mimo něj.

“Inspiruji se těmito budoucími vůdci komunity a jejich odhodláním zlepšovat svět kolem sebe.” Navzdory již tak nabitým programům tito mladí muži po bezprecedentním roce postoupili mezi šampióny změn, “řekl Terrance Williams, generální ředitel a výkonný viceprezident prodeje agentur Allstate a nejnovější člen výběrové komise týmu Allstate AFCA Good Works Team. . “Allstate je nesmírně hrdý na naše partnerství s AFCA a je nám ctí, že tyto hráče uznáváme a upozorňujeme na jejich příběhy, které příliš často zůstávají nepovšimnuté.”

K letošním kandidátům patří studenti-sportovci, kteří jsou vědci, vůdci a mistry komunity. Tito kandidáti se dobrovolně rozhodli stavět domy, mentorovat znevýhodněné děti, pomáhat s humanitárními snahami COVID-19 a zastávat se domácího násilí a rasové nespravedlnosti.

“Každý rok jsem ohromen kvalitou těchto nominací, protože jejich filantropické úsilí nadále zvyšuje laťku toho, jak bychom všichni měli být mistry naší komunity.” Jsem pokořen, abych pomohl vyprávět jejich příběh, a měli by být hrdí na to, že jsem byl nominován na takové prestižní ocenění, “řekl Tim Tebow, dvojnásobný národní šampión, vítěz Heisman Trophy a člen týmu Allstate AFCA Good Works 2009. „Tito hráči ztělesňují ducha skutečného šampiona.“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *