Lockton Re představuje novou jednotku se jmenováním generálního ředitele

Lockton Re představuje novou jednotku se jmenováním generálního ředitele

Je to oficiální – Lockton Re (Bermuda) Limited je tady.

Poté, co společnost Lockton Re přijala řadu klíčových zaměstnanců pro tuto jednotku, nyní zahájila činnost na bermudských kancelářích, což se shodovalo se jmenováním Jonathana „Jonty“ Daviese do funkce výkonného ředitele. Bermuda je 12. místem Lockton Re, globálního zajišťovacího podnikání předního pojišťovacího makléře Lockton.

“Těší nás, že je Jonty součástí našeho globálního týmu a vývoje na Bermudách a připojuje se k dalším klíčovým funkcím, včetně Toma Parcella, který se připojil v únoru jako hlavní makléř, Vittorie Canale, která se připojila v loňském roce jako výkonný ředitel, a Tuckera Moora, který se připojil v dubnu. makléř, “řekl předseda Lockton Re Bermuda Robert Bisset.

Davies přešel z Aon Reinsurance Solutions, kde naposledy působil jako vedoucí Global ReSpecialty Bermuda. Vede novou operaci Lockton Re na 141 Front Street v Hamiltonu.

„Bermudy jsou významným vývojem v naší strategii, budováním schopností sloužit klientům se sídlem na Bermudách a podporou našich globálních nabídek pro klienty s odbornými znalostmi založenými na Bermudách,“ uvedl globální ředitel Lockton Re Tim Gardner. “Jontyho pověst a zkušenosti jsou skvělým doplňkem našeho impozantního týmu na ostrově.”

“Ve spojení s naším londýnským týmem pro retrocesi a speciální nemovitosti vedeným Mattem Foremanem a podporou Boba Bisseta, který se nedávno připojil k Lockton Re jako předseda Lockton Re Bermuda, jsme vytvořili tým skutečně světové úrovně.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *