Manulife pořádá pro své zaměstnance další den „Děkuji“

Manulife pořádá pro své zaměstnance další den „Děkuji“

Manulife dnes dne 18. června dává všem svým globálním pracovním silám volno – druhý rok pořádá pro své zaměstnance den „Děkuji vám“.

Pojišťovna také uvedla, že se včera odpoledne 17. června věnovala celému svému globálnímu týmu, aby se dozvěděla více o rozmanitosti, rovnosti a začlenění (DEI) v zahajovacím Globálním odpoledni reflexe a učení.

První odpoledne Global Reflection and Learning Afternoon představovalo řadu vzdělávacích aktivit, včetně přátelství a toho, jak být podporovatelem změn k lepšímu. K dispozici jsou také klíčové poznámky, chatování u táboráku a webové semináře pořádané vedoucími a skupinami zaměstnanců.

„Velmi nám záleží na blahobytu každého v našem týmu a víme, že to začíná tím, že budeme mít inkluzivní pracoviště,“ uvedla Pam Kimmet, vedoucí oddělení lidských zdrojů Manulife. “Po rozšíření našich závazků týkajících se DEI v loňském roce nám tyto dvě významné události umožnily zaznamenat náš pokrok a věnovat čas získání většího uznání mnoha dimenzí rozmanitosti.”

Kimmet dodala, že Globální odpoledne reflexe a učení a Den poděkování také podpořil tým Manulife při příležitosti dvou důležitých dnů – Juneteenth v USA a Den domorodých obyvatel v Kanadě.

Od prohlášení cílů náboru a vedení po dobu pěti let dosáhl Manulife následujících cílů:

  • 52% nových absolventů přijatých jako talent BIPOC v roce 2020, což je dvojnásobek cíle stanoveného v předchozím roce.
  • Zahájen nový stipendijní program pro domorodé studenty na Wilfrid Laurier University a na Seneca College, který také nabízí stáže pro domorodé studenty.
  • Připojte se k Kanadské radě pro domorodé podnikání.
  • Vytvořte průvodce pohovorem DEI pro nábor manažerů.
  • Najal 36 středoškoláků prostřednictvím Stipendijního programu Dr. Martina Luthera Kinga (MLK) Johna Hancocka (dceřiná společnost Manulife) na léto 2021. Šest bývalých učenců MLK se také vrátilo do společnosti jako stážisté na vysokých školách a 570 dalších rolí bylo usnadněno v neziskových organizacích .
  • Rozšířený nábor škol se zaměřením na různé vysoké školy a univerzity, včetně Historically Black Colleges and Universities (HBCUs) v USA.
  • Zahájila dvě nová partnerství speciálně pro nový nábor absolventů, ICON Talent Partners a iniciativu ONYX, s nimiž přivítá čerstvé absolventy na léto 2021.
  • Partnerství se společností Accenture za účelem spuštění dvou vzdělávacích platforem – Inkluzivní vedení a Vše proti rasismu – globálně pro 3 500 vedoucích. Současní členové výkonného vedení mají navíc výkonnostní cíle týkající se rozmanitosti, spravedlnosti a začlenění, zapojení zaměstnanců a odpovědnosti za vedení.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *