MarshBerry jmenuje nového finančního poradce VP

MarshBerry jmenuje nového finančního poradce VP

MarshBerry ukázal Diana Christopherson (na snímku) jako viceprezidentka finančního poradenství. Bude působit jako klient pro manažery v oblasti projektů fúzí a akvizic a finančního poradenství. Christopherson bude pověřen vývojem strategií, správou klientských výstupů a identifikací příležitostí pro růst, které v konečném důsledku zvýší spokojenost klientů.

Před příchodem do MarshBerry působil Christopherson jako senior investiční poradce pro fúzi IT – velkou síť nákupčích a prodejců pro IT společnosti – s příjmy od 5 do 250 milionů dolarů. Má také předchozí zkušenosti s prací pro společnosti jako IBM, Goodyear Tire & Rubber Company a Ernst & Young.

Christopherson byl na začátku své kariéry velvyslancem obchodní komory v obchodní komoře. V této roli nabízí obchodní diplomaty informace k udržení mezinárodního obchodu mezi USA a Rumunskem.

“Dianiny zkušenosti a předchozí zkušenosti s poradenstvím v oblasti rozvoje podnikání v odvětví investičního bankovnictví jí umožňují mít okamžitý dopad na naše klienty, kteří se snaží těžit ze silné tržní aktivity,” řekl prezident finančního poradce Phil Trem z MarshBerry.

Přečtěte si více: MarshBerry získává nového VP pro organický růst

Toto je poslední ze série promo akcí v MarshBerry, které na začátku tohoto měsíce jmenovaly Brandona Hardestyho viceprezidentem pro organický růst. Hardesty je odpovědná za poskytování manažerského poradenství, strategického plánování, koučování a vedení prodeje portfoliu klientů a provozovatelů pojišťovacích makléřů MarshBerry.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *