Odhalení – špičková americká pojišťovna 2021

Odhalení - špičková americká pojišťovna 2021

Zaměstnanci dnes více než kdy jindy mluví o tom, co očekávají od svého šéfa. Chtějí smysluplnou práci, konkurenceschopnou mzdu, velké výhody, flexibilní uspořádání práce, jasné příležitosti pro rozvoj a kulturu pracoviště postavenou na rozmanitosti, rovnosti a začlenění.

Pouze pojišťovny, které splňují potřeby svých zaměstnanců, mohou přilákat a udržet si nejlepší talenty potřebné k tomu, aby zůstaly konkurenceschopné a poskytovaly špičková řešení stávajících i nově se objevujících rizik. Naštěstí to vypadá, že je toto odvětví v dobré kondici, jak zdůraznil dlouhý seznam zaměstnavatelů Americké pojišťovací podnikání Report Top Insurance Employers 2021 (dříve Top Insurance Workplaces).

Tuto zprávu nyní můžete zobrazit zdarma, tuto zprávu vytvořil uživatel Americké pojišťovací podnikání požádal tisíce zaměstnanců po celé zemi, aby vyhodnotili své pracoviště na základě řady metrik, včetně:

  • Výhoda
  • Kompenzace
  • Kultura
  • Závazek k rozmanitosti a začlenění
  • Rozvoj zaměstnanců

Aby byla každá organizace zvážena, musí dosáhnout minimálního počtu reakcí zaměstnanců na základě celkové velikosti. Organizace, které dosahují průměrného hodnocení spokojenosti 80% a více svých zaměstnanců, jsou jmenovány nejlepšími pojišťovacími společnostmi pro rok 2021.

Mezi letošními vítězi jsou:

26 až 100 zaměstnanců:

101 až 500 zaměstnanců

501+ zaměstnanců

Chcete -li zjistit, kdo další zvítězil, podívejte se nyní na celou zprávu Top Insurance Employers 2021.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *