Přechod z FastBonds na Standard Bond Program

Tento příspěvek je součástí série sponzorované Old Republic Surety.

Obzvláště nyní, na špičce postpandemického stavebního boomu, bude možná nutné, aby vaši klienti agenturních dodavatelů zvýšili svou schopnost lepení, aby mohli přijímat další a větší projekty. Zde je rada, kterou s nimi teď můžete sdílet, abyste jim pomohli připravit se.

Mnoho dodavatelů, kteří historicky požadovali pouze malé smluvní dluhopisy a zřídka využívali zkrácené upisovací programy, jako je například program FastBond společnosti Old Republic Surety Company. Upisování těchto programů je z velké části založeno na úvěrovém skóre žadatele a vlastníka a vyžaduje mnohem méně informací, než kolik je požadováno pro kvalifikaci v rámci standardního dluhopisového programu pro větší smlouvy. Zde je několik důležitých důvodů, proč by dodavatelé mohli chtít přejít z programu typu FastBond na standardní program smluvních dluhopisů – a jak začít.

Proč si dodavatelé chtějí zvýšit svoji schopnost lepení?

 • Cena samotného dluhopisu. Program FastBond je určen pro dodavatele, kteří mají občasnou potřebu dluhopisů, a FastBonds obvykle platí vyšší sazby. Old Republic Surety napsal FastBonds agregovat až 1,5 milionu USD, obecně s rychlostí 3 / tisíc USD. (Od data tohoto článku). Standardní sazby programu jsou často mnohem nižší, což umožňuje dodavatelům nabízet konkurenceschopnější ceny a případně získat lepší marže za svou práci.
 • Dodavatelé chtějí růst. Každý dodavatel, který chce růst a přijímat větší projekty s delší dobou trvání, bude muset převést na standardní dluhopisový program.

Jak můžete přepnout z programu FastBond na standardní program?

Standardní dluhopisové programy vyžadují propracovanější finanční informace a systémy poplatků. Dodavatel může zvýšit svou kapacitu lepení pomocí standardního programu lepení podle těchto klíčových kroků:

 1. Vytvořte partnerství se svým hlavním finančním poradcem. Patří sem profesionální upisovací agenti, stavební CPA, banky, které rozumějí stavebním úvěrům, a samozřejmě vaši upisovatelé.
 2. zlepšit kvalitu prezentace vašich finančních výkazů. Finance připravené CPA dodávají informacím, které poskytnete, důvěryhodnost. CPA, nejlépe CPA zaměřená na konstrukci, pochopí význam vynikajícího interního systému poplatků a bude schopen poskytnout preferovaný formát procenta dokončení od pojišťovny. CPA vám pomůže co nejlépe představit váš finanční profil. Ušetřené peníze převedením na standardní upisovací program více než zaplatí za přidání profesionální služby CPA.
 3. Růst pracovního kapitálu a čistého jmění společnosti. Přijměte závazek vytvořit svou rozvahu na podporu požadovaného programu tím, že nebudete rozdávat velké bonusy nebo kupovat zbytečné vybavení. Jakmile rozvaha podporuje váš program, lze přebytečný kapitál libovolně vybrat. To ukáže, že jste ochotni udělat vše pro to, aby byla vaše společnost dlouhodobě úspěšná.
 4. Ukažte důkazy o vnitřní kontrole. Vynikající systém, který sleduje náklady na práci, spravuje inkaso pohledávek, poskytuje okamžité platby účtů v době jejich splatnosti, minimalizuje nadbytečné zásoby a zlepšuje výkon zaměstnanců, což je rozhodující pro úspěch vaší společnosti. Následující osvědčené postupy přispějí ke zvýšení ziskovosti ve spodním řádku:
  • Neohlášené kontroly na staveništi.
  • Používání schválených smluvních formulářů.
  • Řádná dokumentace změnových příkazů.
  • Doklad o pojištění pro všechny subdodavatele.
  • Ochrana majetku, jako je vybavení a materiál.
  • Písemná bezpečnostní politika k minimalizaci nebezpečí na pracovišti.
  • Pobídky, které odměňují zaměstnance za základní výhody.
 5. Uveďte informace o práci, která má být provedena. Čím podrobnější informace, které ručiteli poskytnete, o práci, kterou chcete nabídnout, tím jistější bude ručitel při poskytování záruk. Vaše ochota vyhovět upisovacím požadavkům výrazně zvýší vaše šance na získání další upisovací podpory.

Společnost Old Republic Surety je hrdá na konzultační přístup se smluvními partnery, kteří jsou ochotni podniknout příslušné kroky ke zvýšení jejich vazební kapacity. Dáme vám radu, kterou potřebujete, abyste svůj program spojování posunuli na vyšší úroveň. Požádejte svého výrobce dluhopisů o další informace nebo nám zavolejte a my vás spojíme s nejlepšími výrobci dluhopisů v oboru.

Je tento článek hodnotný?


Zde je více článků, které vás mohou bavit.

Nejdůležitější novinky z pojištění, každý den ve vaší doručené poště.

Získejte důvěryhodný zpravodaj v pojišťovnictví

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *