Připojení agent-klient v digitálním světě

Tento příspěvek je součástí série sponzorované ITC (Insurance Technologies Corporation).

Rád říkám, že chci mít v životě někoho pro všechno.

Mám finančního poradce, mám mechanika, fyzioterapeuta a mám pojišťovacího agenta. Je toho víc, ale pochopíte to.

Můj agent byl vybrán po rozhovoru s několika agenty a já vám řeknu – je to rocková hvězda. Mít nezávislého agenta je důležitou součástí spoluhráče v mém životě.

Osobní vztah s vašimi zákazníky je stříbrnou kulkou nezávislého agenta. To je jedna věc, kterou dopravci nemají a nikdy mít nebudou. S oběma už mám pojištění. Nic mě nepřiměje ocenit svého pojišťovacího agenta víc než to, že musím podat žalobu u významného dopravce.

Byl to hrozný zážitek.

Čekal jsem a skákal přes mnoho překážek. Nakonec jsem dostal několik náhodných lidí, kteří se nezajímali o to, aby bylo o mě postaráno. Ten člověk neměl zájem na tom, aby mi byla poskytnuta nejlepší možná pomoc.

Ano, s GEICO můžete získat nabídku na pojištění automobilu za 15 minut nebo méně. Ale když přijde čas na reklamaci, nevýhody daleko převažují nad klady. Nezávislí agenti jsou naprogramovaní, kvalifikovaní a motivovaní k tomu, aby zákazníkům poskytovali přizpůsobená řešení pro vyhýbání se rizikům.

Ve skutečnosti to ale může říci každý agent. Zákaznický servis vás může odlišit od dopravce, ale nepomůže vám vystoupit z davu. Technologie odlišuje vás.

Když přijde čas na nabídku, měla by mít vaše nezávislá agentura správnou technologii. Agentury by k vytváření povědomí o značce měly používat automatizované e-mailové kampaně a sociální média. Musíte optimalizovat svůj web a používat službu Moje firma na Googlu k zobrazování ve výsledcích místního vyhledávání. Web vašeho pojišťovacího agenta musí mít systém nabídek, který spotřebitelům poskytuje přímé a rychlé cenové nabídky.

Jak tedy mohou vaši agenti maximalizovat svůj osobní kontakt v digitálním světě?

Je vaše značka dost lidská?

Tolik pojišťovacích agentů používá na svých webových stránkách stock photography.

Pokud jste jedním z těchto agentů, chybí vám OBROVSKÁ příležitost humanizovat vaši agenturu zahrnutím vašeho agenta na váš web. Tvrdil bych, že toto je nejvýznamnější místní mezera, když se pokoušíte prodat svou agenturní značku vaší komunitě.

Musíte mít fotky členů a vlastníků svého týmu. Zahrňte na svůj web obrázky týmu, životopisy, adresáře a partnery. Tyto humanizující faktory dělají pro vaši agenturu řadu věcí. Díky tomu je vaše značka a agentura přístupnější a rozpoznatelnější.

Při sestavování seznamu priorit, aby byl soukromý, jsem to z nějakého důvodu dal na číslo jedna.

Dobrou zprávou je, že máte kontrolu nad tím, jak svou značku humanizujete. Ještě lepší zprávy? Můžete jednat dnes. Začíná to vaším webem, službou Moje firma na Googlu a hlasem vašeho e-mailového marketingu.

Zde je citát, který se mi líbí. „Lidé rádi pracují s lidmi, kteří s nimi rádi pracují.“ Pokud to můžete promítnout prostřednictvím svých digitálních aktiv, budete mít dobrou šanci získat nové podnikání a udržet si stávající podnikání.

Jaký je váš rozlišovač?

Všechny agentury chtějí být speciální, jedinečné a jedinečné. Je ironií, že pokud se zeptáte kteréhokoli majitele pojišťovacího agenta, co umí nejlépe, odpoví vám všichni.

Tuto odpověď slyším od majitele pořád. Když jsem se však zeptal jejich politiky na úroveň síly nebo míru udržení služby, ustoupili od otázky.

Najděte něco, co z vás udělá sněhovou vločku. Když mluvím být sněhová vločka Chci říct, zjistit, čím je vaše agentura skutečně jedinečná. Oddělte se od pozemského předmětu poskytování výjimečných služeb.

Pokud je to služba a má statistiku pro její zálohování, najděte jedinečné způsoby, jak ji prodat svým klientům. Zobrazte statistiky svého času na navázání kontaktu s klienty, kteří podali reklamaci. Propagujte své zákaznické recenze na sociálních médiích a na svém webu.

Pokud to nemůžete udělat, najděte si něco jiného.

Může to být mobilní aplikace nebo srovnávací hodnotitel, který zákazníkům poskytuje rychlejší a přesnější nabídku.

Ať už je vaše sněhová vločka jakákoli, poznejte ji, prodejte a vlastněte. Nemůžete být úplně jako vaši konkurenti. Toto je vaše šance odlišit se od pole. Staňte se agenturou, která nabízí uznávané a přizpůsobené služby pro jejich komunitu.

Jak místní je vaše agentura?

Nemusíte brát celý stát.

Pokud jste to ještě neudělali, začněte hledat potenciální zákazníky ve vašem okolí. Myslím to doslovně. Kde se nachází vaše fyzická kancelář?

Vždy se zeptám agenta, jestli se zeptal všech obchodů v okolí a jejich zaměstnanců. Dílna karoserií vedle. Bytový dům za rohem. Restaurace na ulici. Vaše komunita by měla být základním kamenem vaší agentury.

Lidé chtějí vědět, že v jejich komunitě jsou lidé, kteří jim mohou pomoci. Pokud někdo finančně bojuje a musí podat žádost, poslední věc, kterou chce udělat, je promluvit si s operátorem, který zadává své hovory do jiných zemí.

Udělali jste ze svého pobytu v místě svého hlavního podnikání? Udělali jste z toho svůj cíl a vášeň? Začněte zevnitř a nikdy neodkusujte víc, než dokážete žvýkat. Nikdo nezná vaši komunitu lépe než vy. Velké operátory nikdy nemohou poznat lidi ve vašem okolí. Staňte se ve své komunitě agentem, který může každému pomoci s jeho pojistnými potřebami.

Jakmile získáte tuto pověst, máte základnu, která vás může vést ke zvýšenému růstu značky. První důraz je kladen na hyperlokální přístup. Pak se budete moci postupně rozvíjet pouze ústním podáním, pětihvězdičkovými recenzemi Google a rozpoznáváním značky.

Digitální svět se rychle vyvíjí a COVID-19 ho pouze zrychluje. Očekávání spotřebitelů se změnila. Chtějí rychlejší a přesnější nabídku. A chtějí, aby proces jejich získávání byl snazší.

Pokud je váš agent schopen spojit pohodlí velkého operátora se službami a osobním kontaktem nezávislého agenta, máte všechny karty.

Témata
Agentura

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *