Společnost Hub International přidala dva členy správní rady

„Vzhledem k tomu, že se Hub na naší digitální transformační cestě pohybuje stále rychleji a rychleji, uvědomujeme si potřebu nových a různorodých perspektiv, které by vedly k naší strategii a pomohly nám poskytovat výjimečné a inovativní zákaznické zážitky pro udržení a získání nových zákazníků,“ řekl Marc Cohen, prezident CEO and board member ve společnosti Hub International. “Alice a Melissa jsou osvědčenými vůdci s úspěchem v oblasti digitálního úspěchu a jsou zběhlí v transformaci zákazníků a zaměstnanců – velmi silná kombinace pro připojení k našemu týmu.”

Milligan (na obrázku výše) přináší do role podrobné zkušenosti napříč různými obory, včetně marketingu, digitálního marketingu, provozu, správy produktů, obchodu a technologií. Předtím zastával pozice v Citibank, American Express, Coach a AT&T.

Bodford je vedoucí lídr s historií úspěchů ve strategii, digitálním a provozním vedení ve společnostech PwC, IBM a Accenture a je spoluzakladatelem a současným generálním ředitelem uBack. Má více než 20 let zkušeností a spolupracoval se společnostmi a vládními subjekty z žebříčku Fortune 500 na podpoře nového vývoje trhu a generování výnosů, zlepšení strategického umístění a optimalizace provozního výkonu.

Přečtěte si více: HUB jmenuje výkonného ředitele v oboru amerických specialit na konopí

„Hub buduje digitální ekosystém, aby vytvořil řešení, která dodávají našim zákazníkům správné informace, produkty a služby ve správný čas, a zjednodušuje složité procesy, aby naši zaměstnanci mohli efektivněji a efektivněji sloužit našim zákazníkům,“ řekl Cohen. “Jsme rádi, že se Alice a Melissa připojují k naší radě, aby pomohli řídit tuto vizi.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *