Více amerických investorů je s marihuanou pohodlných

NutraRisk, Amwins Speciality

Tento příspěvek je součástí série sponzorované NutraRisk, specializací Amwins.

Stále více Američanů projevuje rostoucí zájem o přidání akcií marihuany do jejich investiční směsi. Ve skutečnosti od investorů dotazovaných společností Sazby GOBankingutéměř 1 z 10 investorů říká, že je ochoten investovat své peníze do akcií marihuany, přičemž 10% tak učinilo. Většina odborníků se však shoduje na tom, že aby Američané mohli skutečně pohodlně diverzifikovat svá finanční portfolia investováním do konopného průmyslu, musí být užívání marihuany nejprve legální na federální úrovni. Podle průzkumu GOBankingRates přibližně třetina respondentů uvedla, že by pravděpodobně začaly investovat do marihuany, pokud by byla marihuana legalizována na federální úrovni.

Zdá se, že americký Senát je dnes na pokraji legalizace marihuany na federální úrovni. Kdy k tomu dojde, je však stále kdokoli, protože zákonodárce zůstává rozdělen. V současnosti legalizovalo léčivou marihuanu 35 států a 15 legalizovalo rekreační užívání. Doufáme, že úplná legalizace bude dalším velkým krokem.

Co dalšího je zapotřebí ke zvýšení důvěry investorů?

Navzdory slepé uličce federální legalizace došlo v odvětví k hnutí, které se zdá, že rychle sleduje konopí při vytváření investičních příležitostí pro ty, kteří chtějí diverzifikovat. Zde jsou tři potenciální změny, o nichž se odborníci domnívají, že by mohly pomoci urychlit zájem investorů a zmírnit obavy z budoucnosti legalizace, díky čemuž se lidé budou cítit pohodlněji při přidávání marihuany do svých portfolií.

  • Aby více států přijalo zákony na podporu lékařské a rekreační marihuany, dále rozšiřujte trh.
  • Pro společnosti, které vyrábějí CBD, dostává zelenou pro označení a prodej svých produktů jako doplňků stravy, což vytváří větší příležitosti k růstu.
  • Pro finanční instituce, aby otevřely své brány konopnému průmyslu a poskytly podnikům bezpečné a spolehlivé bankovní příležitosti.

Zatímco průmysl vidí změny ve federálních zákonech jako katalyzátor, který má zatraktivnit investice do marihuany, GOBankingRates zjistil, že 1 z 5 Američanů uvedlo, že by uvažovalo o investování do akcií marihuany, pouze pokud by to doporučil jejich finanční poradce, a 16% uvedlo, že by mohlo začít investovat. kdyby se na burzu dostalo více konopných společností. Z investorů 1 z 5 uvedlo, že by byli ochotni provést počáteční investici pouze za méně než 100 USD, přičemž 16% uvedlo, že by investovali mezi 100 až 499 USD.

Závěr

Všechny ukazatele právě teď poukazují na skutečnost, že zatímco někteří investoři jsou připraveni vážně zvážit zásoby konopí, jiní zůstávají skeptičtí. Jedna věc, kterou víme, je, že jak se legalizace marihuany rozšiřuje, je pravděpodobné, že v konopném průmyslu vzniknou další investiční příležitosti.

Pokud jste maloobchodní agent nebo zprostředkovatel s klienty v konopném, konopném nebo nutraceutickém průmyslu, je důležité spolupracovat s velkoobchodníky, kteří jsou odborníky v těchto oblastech. Ve společnosti NutraRisk jsme odborníky na konopný průmysl s přístupem k programům pojištění odpovědnosti, které zajišťují širokou škálu podniků a cílových trhů. Chcete-li se dozvědět více o trhu a našich kanabisových a nutraceutických programech, obraťte se na Normana Ivesa na [email protected] nebo 206-538-5290.

Zřeknutí se odpovědnosti: Účelem tohoto článku není poskytnout investiční poradenství. Při zvažování investičních záležitostí se obraťte na svého finančního poradce.

Témata
marihuana

Zájem marihuana?

Získejte automatické upozornění na toto téma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *