Zaměstnanec nevládních organizací překonal světový rekord Guinness

Zaměstnanec nevládních organizací překonal světový rekord Guinness

Zaměstnanci Liberty Specialty Markets (NGO), dceřiné společnosti Liberty Mutual Insurance Group, vytvořili nový světový rekord Guinnessu v největším online video řetězci procházejícím lahví s vodou.

Rekord byl oficiálně potvrzen Guinnessovými světovými rekordy 7. června a přinesl 1 500 £ (přibližně 2 116 $) organizaci WaterAid, která se snaží umožnit lidem přístup k čisté vodě. Záznam zahrnoval 709 zaměstnanců nevládních organizací, kteří natáčeli, jak virtuálně podávají láhev vody z jednoho do druhého. Záběry byly poté sloučeny do jediného filmu. Předchozí rekord byl 464 lidí.

Nevládní organizace koupila použité lahve pro nahrávky od společnosti Ocean Bottle, která vyrábí plně recyklovatelné lahve z nerezové oceli a plastu připevněného k oceánu. Každá láhev financuje sbírku 11,4 kilogramu plastu vázaného na oceán. Celkově láhve zakoupené nevládními organizacemi financovaly sběr 11 000 kilogramů mořského plastu – což odpovídá milionu plastových lahví.

„Naše programy společenské odpovědnosti podporují charitativní partnery, jako je WaterAid, a spolupracují s udržitelnými podniky, jako je Ocean Bottle,“ uvedl Nigel Davenport (na obrázku výše), hlavní zástupce skupiny NGO a výkonný sponzor odpovědného podnikání. “Dosažení tohoto cíle bylo velkou zábavou a pro WaterAid přineslo skutečný rozdíl.” Toto úsilí zvýšilo povědomí o hodnotné práci, kterou dělají, aby čistá voda, správné toalety a dobrá hygiena byly normální pro každého, všude. “

Přečtěte si více: Nevládní organizace jmenují dvě výkonné osoby

“Jsme vděční za pokračující podporu ze strany Liberty Specialty Markets a byli jsme inspirováni, když vidíme, že se tolik lidí z celého světa spojilo, aby překonalo rekord Guinness World Records a zároveň pomohlo změnit život v některých z nejchudších komunit na světě,” řekla Kate Holmes, ředitelka strategických partnerů pro WaterAid. “Čistá voda, správná hygiena a správná hygiena pomáhají zlepšovat životy a živobytí a umožňují lidem budovat odolnost vůči dopadům změny klimatu.”

WaterAid je charitativním partnerem nevládních společností již sedm let.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *