Zurich NA rozšiřuje svoji zemědělskou nabídku

„Jsme nadšení z tohoto nového vztahu s operačním střediskem John Deere Operations Center, abychom mohli nabídnout služby přesného ag ve své třídě, které zemědělcům umožní dělat to, co dělají nejlépe, což je jídlo, krmivo, palivo a vláknina pro rostoucí světovou populaci,“ řekl Mike Day, vedoucí RCIS pro Curych v Severní Americe. “Vzhledem k tomu, že precizní ag nadále hraje důležitou roli v zemědělství, budeme v této oblasti pokračovat v inovacích, abychom řešili vyvíjející se potřeby našich zákazníků v oblasti řízení rizik nyní i v budoucnu.”

Čas strávený vykazováním výměry a produkce plodin je jednou z největších časových investic do pojištění plodin. Informace jsou poskytovány Agentuře pro řízení rizik Ministerstva zemědělství USA, což je požadavek federálního programu pojištění plodin. Software John Deere Operations Center zjednodušuje a zefektivňuje proces záznamu a hlášení těchto informací.

Toto nové připojení nepřináší pojištěncům RCIS žádné další náklady a umožňuje farmářům využívat John Deere Operations Center k přístupu, analýze, správě a sdílení údajů o dokončené výsadbě nebo sklizni z jejich účtů. Se svolením farmáře mohou agenti stahovat data přímo do mapovacího systému RCIS FarmMaps a generovat zprávy k podpisu, což eliminuje potřebu papírování, manuálního cestování a vstupu a riziko lidské chyby.

Přečtěte si více: Pojištění plodin – vše, co potřebujete vědět

“Manuální dokumentace a proces podávání zpráv, který byl kdysi načas, lze nyní zvládnout za kratší dobu a s větší přesností a s nástroji a vybavením, které již většina farmářů a agentů vlastní,” řekl Nick Luett, produktový manažer Mappingu. RCIS. „Jedná se o herní měnič pro všechny zúčastněné.“

Spojení také umístí RCIS tak, aby v procesu reklamace používal přesnější ag informace. Použití platformy John Deere znamená, že zemědělci mají snadnější přístup k záznamům o sklizené produkci, což potenciálně šetří čas v procesu vyřizování reklamací.

“Digitální technologie rychle mění zemědělský průmysl a způsob práce agentů RCIS a farmářů,” řekl Day. “Precision Ag je jednou z oblastí, která tuto transformaci poháněla, a do které Curych a jeho pojištění plodin investují.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *